Инвестиционный форум

Объявление

www.work-zilla.com

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Инвестиционный форум » Гостиная/Вітальня/Living room/客&#2430 » Коли буде чорна п'ятниця в Україні?


Коли буде чорна п'ятниця в Україні?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт, підкажіть мені, будь ласка, коли буде чорна п'ятниця в Україні? Просто багато хто говорить що постійно дата змінюється і щось інакше виходить.

0

2

Виходить що в Україні постійно по-різному чорна п'ятниця у нас починається, зараз числа на кшталт від восьмого листопада і до кінця місяця, але це не точна інформація, спробуйте уточнити десь.

0

3

Хіба чорна п'ятниця триватиме так довго? Мені чомусь здавалося що вона буде набагато коротше, що то в мене з'являються сумніви в точності вашої інформації.

0

4

Majorkin написал(а):

Привіт, підкажіть мені, будь ласка, коли буде чорна п'ятниця в Україні? Просто багато хто говорить що постійно дата змінюється і щось інакше виходить.

Можливо, і може з'являтися якийсь сумнів, але чорна п'ятниця в Україні завжди була такою довгою, цього ж року вона починається двадцять першого листопада і закінчується двадцять восьмого листопада.

Раджу вам просто брати і купувати всі товари, які вам так сильно потрібні, тому що чорна п'ятниця https://comfy.ua/ua/black-friday.html дає хорошу можливість купити товар за вигідною ціною при цьому ви не платитимете за щось більше, все максимально вигідно і без будь-яких поганих тем, все дуже чесно і прозоро.

Отредактировано jeks (2022-10-27 22:58:28)

0


Вы здесь » Инвестиционный форум » Гостиная/Вітальня/Living room/客&#2430 » Коли буде чорна п'ятниця в Україні?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно